Przejdź do treści

Czy czarna pasta do zębów jest skuteczna? Recenzja produktu.

  Czy czarna pasta do zębów jest skuteczna?

  Czy czarna pasta do zębów jest skuteczna? Recenzja produktu.

  Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością jako środek pomagający nie tylko w utrzymaniu higieny jamy ustnej, ale również środek wybielający zęby. Ciekawym rozwiązaniem w tym zakresie jest czarna pasta do zębów w tabletkach Smiley. Jak działa i jakie są jej największe zalety? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na jej temat.

  Czym jest czarna pasta do zębów Smiley?

  Pasta wybielająca Smiley sprzedawana jest w poręcznych słoiczkach, w których znajduje się aż dziewięćdziesiąt tabletek do mycia zębów. W skład tabletek wchodzi wiele cenionych substancji, które mają na celu usuwanie osadu z zębów, polerowanie zębów, usuwanie plam i przebarwień, ochronę przed próchnicą czy zapewnienie świeżego oddechu. Ponadto tabletki zawierają środki aromatyzujące oraz stewię nadającą im przyjemniejszy smak czy olejek z limonki nadający im właściwości antybakteryjne.

  Czarna pasta do zębów w tabletkach – jak ją stosować?

  Czarna pasta do zębów w tabletkach ma tę przewagę nad tradycyjnymi pastami, że jest o wiele wygodniejsza w użyciu i można ją stosować dosłownie wszędzie. Jak to robić? Wystarczy delikatnie rozgryź tabletkę, aby ślina uwolniła z niej składniki aktywne. Po chwili tabletka zaczyna się delikatnie pienić, a zęby można zacząć myć lekko zwilżoną szczoteczką do zębów. Wyjątkowa formuła tabletek sprawia, że zamieniają się one w pianę, która bardzo dokładnie czyści zęby i przestrzenie między zębami. Po dokładnym umyciu zębów należy wypłukać jamę ustną wodą. Stosowanie tabletek zapewnia świeży oddech, działanie antybakteryjne oraz odporność na próchnicę. Czarna pasta do zębów w takiej formie jest alternatywą dla standardowych past dla ludzi niemal w każdym wieku, w tym dla dzieci od trzeciego roku życia.

  Czarna pasta do zębów Smiley – jakie są jej największe zalety?

  Nie da się ukryć, że czarna pasta do zębów w tabletkach to znakomita alternatywa dla tradycyjnych past z różnych względów. Po pierwsze, zawiera wiele składników aktywnych, które usuwają przebarwienia i wybielają zęby, co ma wielkie znaczenie w przypadku osób regularnie spożywających kawę, herbatę, czerwone wino czy inne produkty o właściwościach barwiących. Po drugie, wygodna forma sprawia, że czarna pasta do zębów może być stosowana wszędzie, a szczególnie sprawdzi się podczas podróży lotniczych, ponieważ nie wymaga przechowywania w specjalnych kosmetyczkach. Nie bez znaczenia w tym wypadku jest fakt, że pasta sprzedawana jest w szklanych opakowaniach nadających się do recyklingu. To sprawia, że znajduje uznanie użytkowników, którzy mają na względzie kondycję środowiska i nie chcą zanieczyszczać go kolejnymi opakowaniami po paście wykonanymi z tworzyw sztucznych. Ponadto pasty produkowane są w laboratoriach wolnych od zwierząt, a w ich składzie znajdują się wysokiej jakości składniki naturalne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *