Przejdź do treści

O nas

Be ready to Smiley!

KIM JESTEŚMY?

Smiley to polska marka produkująca szczoteczki soniczne oraz akcesoria do higieny jamy ustnej. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu tworzymy unikatowe produkty stanowiące połączenie wysokiej technologii, solidnej jakości oraz dopracowanego designu.

Łamiemy schemat nudnych, przeciętnych szczoteczek, których musimy używać na co dzień.

Smiley to powiew świeżości. To nie tylko innowacyjne i skuteczne produkty, ale również modne – lifestylowe gadżety, które będą cieszyć odbiorców w każdym wieku.

szczoteczki soniczne dla całej rodziny
soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci

MISJA

Naszą misją jest dbanie o zdrowy i biały uśmiech wszystkich użytkowników. Edukujemy o istocie higieny jamy ustnej, popularyzujemy szczoteczki soniczne na rynku i tłumaczymy, dlaczego warto otworzyć się na nową technologię. Ponadto staramy się, by produkty ważne dla Naszego zdrowia były przystępne cenowo i mogły dotrzeć do jak największego grona odbiorców.

WIZJA

Naszym celem jest edukowanie użytkowników i popularyzowanie technologii sonicznej na rynku Polskim. Zależy nam na dotarciu do każdego polskiego domu i trafieniu do różnych grup wiekowych. Szczoteczki soniczne to zmiana przynosząca efekty i poprawiająca stan Naszego zdrowia – nie chcemy by były one kojarzone jako produkty premium. Szczoteczki Smiley są zoptymalizowane tak, by stały się produktem masowego użytku.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SMILEY?

– Smiley to Polska marka tworzona z myślą o budowaniu świadomości higieny jamy ustnej wśród Naszych rodaków; Kupując nasze szczoteczki wspierasz polskich przedsiębiorców.

– Smiley posiada technologię soniczną oraz funkcje konkurujące ze światowymi liderami w branży – oferuje jednak przystępne ceny, ponieważ nie jest to marka korporacyjna.

– Poza technologią dbamy również o design i odpowiednią dywersyfikację produktów – by zaspokoić potrzeby każdej grupy wiekowej.

– Smiley to nie tylko produkty – to misja edukacji użytkowników, tłumaczenia nowej technologii i dbania o ich stan zdrowia!

szczoteczki soniczne dla dzieci