Przejdź do treści

Poznaj Smiley – polską markę, która zadba o higienę Twojej jamy ustnej

  szczoteczka soniczna do zębów opinie

  Smiley ma jedno zadanie – zadbać o Twój piękny i zdrowy uśmiech. Polska marka produkuje szczoteczki soniczne i akcesoria do higieny jamy ustnej najwyższej jakości w przystępnej cenie.

  Pośpiech to typowy lifestyle Polaków w XXI wieku. Praca, rodzina, znajomi i wszystkie codzienne obowiązki nie tylko powodują, że rzadko znajdujemy chwilę dla siebie, ale też nie mamy czasu na dbanie o nasze zdrowie. Problem ten dotyczy również higieny jamy ustnej. Aż 63% z nas ma problemy związane z osadzaniem się kamienia i zapaleniem dziąseł. Większość nie jest tego nawet świadoma! Nie najlepiej idzie nam również szczotkowanie zębów. W dużych miastach co dziesiąta osoba zapomina o codziennym myciu zębów. Na szczęście dla nas, pojawiło się Smiley!

  Jak Smiley pomoże Ci zadbać o swój uśmiech?

  Smiley to Polska marka, o której głośno zrobiło się w maju 2021 roku. Projekt specjalizuje się w produkcji nowoczesnych szczoteczek sonicznych i akcesoriów do higieny jamy ustnej. To jednak nie wszystko. Marka chce również zadbać o edukację Polaków w zakresie dbania o zęby,

  Kluczem do zdrowego uśmiechu jest połączenie nowoczesnej technologii i odpowiedniej wiedzy. Przeważająca większość z nas nadal korzysta ze szczoteczek manualnych. W dobie rozwoju technologii część przerzuciła się już na wersje elektryczne, jednak najlepiej o naszą jamę ustną zadba szczoteczka soniczna, dlaczego? Liczy się przede wszystkim efektywność. Zwykłe szczoteczki elektryczne wykonują około 7500 obrotów na minutę. Dzięki technologii sonicznej, szczoteczki Smiley w tym samym czasie wykonują aż 30,000 wibracji, dzięki czemu najskuteczniej pozbywają się płytki nazębnej, a także z łatwością oczyszczają najgłębsze zakamarki jamy ustnej. Żadna inna szczoteczka nie zapewnia takiej siły, a Smiley chce, żeby technologia soniczna trafiła do wszystkich – bo wszyscy zasługujemy na zdrowy uśmiech.

  marka Smiley zdjecie produktow v1 1

  Edukacja to podstawa

  Nowoczesne technologie to jednak nie wszystko. Smiley podpowie również jak poprawnie dbać o higienę jamy ustnej. Marka zapowiada [placeholder na aktywności]. W osiągnięciu tego celu pomoże też gama specjalnie dopasowanych produktów. Już teraz swoją szczoteczkę można wyposażyć w elektroniczny Sanitizer, który oczyści i ochroni Twoją Smiley przed zarazkami i bakteriami.

  Połączenie najlepszych na rynku szczoteczek z odpowiednią wiedzą o tym, jak zadbać o swoje zęby, to klucz do pięknego uśmiechu. A Smiley to wszystko oferuje w przystępnej cenie – dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

  5/5 - 11 ocen

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *