Przejdź do treści

Nowe kolory szczoteczki Smiley Light

  lekka szczoteczka soniczna smiley light

  Parę miesięcy temu Nasza marka zdecydowała się na wypuszczenie nowych wariantów kolorystycznych szczoteczki Smiley Light! Jakie produkty są obecnie dostępne w Naszym sklepie i w jaki sposób je ze sobą konfigurować? Zaraz wyjaśnimy!

  Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Jakie funkcje posiada szczoteczka Smiley Light?
  2. Czym różni się szczoteczka Smiley Light od Smiley Light Kids?
  3. Jak często należy wymieniać końcówkę szczoteczki?
  4. Z jakimi produktami marki Smiley szczoteczka Smiley Light sprawdza się najlepiej?

  Szczoteczka Soniczna Smiley Light – pierwsza poręczna szczoteczka soniczna!

  lekka szczoteczka soniczna smiley light

  Smiley Light to charakterystyczny model na rynku szczoteczek sonicznych – wyróżnia ją rozmiar i jej waga! W porównaniu do znacznie większych szczoteczek stacjonarnych, Smiley LIght waży jedynie 32 gramy i jest w kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu użytkownicy mogą ją mieć zawsze przy sobie!

  Jej objętość nie stanowi uszczerbku na jakości! Smiley Light to szczoteczka wyposażona w technologię soniczną, która w bezpieczny i skuteczny sposób czyści jamę ustną. Dzięki 60 000 drgań sonicznych, szczoteczka usuwa do 10 razy więcej zabrudzeń niż szczoteczka manualna!

  Ponadto Smiley Light posiada wytrzymałą baterię – wymagającą ładowania jedynie raz na 50 dni oraz w wybielające końcówki!

  3 tryby pracy szczoteczki (CLEAN, MASSAGE, SENSITIVE) zapewniają możliwość dostosowania intensywności szczotkowania do własnych potrzeb.

  Te wszystkie cechy sprawiają, że szczoteczka Smiley Light jest niezastąpionym towarzyszem podczas całego dnia. Świetnie nadaje się do pracy, do szkoły, czy na trening. Jest również niezwykle funkcjonalna w podróży!

  Zakładamy, że Nasi klienci mają tę szczoteczkę zawsze przy sobie – dlatego chcieliśmy dać im możliwość wyboru koloru, który najbardziej odpowiada ich upodobaniom. I tak oto Smiley Light została wypuszczona na rynek w 4 kolorach: białym, niebieskim, różowym oraz czarnym!

  Kolekcja Smiley Light Kids

  szczoteczka dla dzieci smiley light

  Musimy przyznać, że wielu z Nas ocenia książkę po okładce – czyli w wolnym tłumaczeniu “szczoteczkę po opakowaniu” 😉 Szczególnie dzieci!

  Na tej podstawie doszliśmy do wniosku, że 4 warianty kolorystyczne Smiley Light nie wystarczą – opakowanie też musi być wyjątkowe!

  Szczoteczka Smiley Light jest przeznaczona zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci – można z niej korzystać już od 3 roku życia.

  Chcieliśmy jednak sprostać oczekiwaniom najmłodszych i stworzyć serię specjalnie dla nich. Tak powstała kolekcja Smiley Light Kids – szczoteczek Smiley Light w specjalnych opakowaniach!

  Pudełka kolekcji KIDS wyglądają jak kolorowe zabawki – dzięki czemu wywołują ekscytację i zadowolenie u dzieci! Nie ma nic lepszego, niż sprawienie maluchowi praktycznego prezentu – który budzi jego radość i dba o jego zdrowie!

  Wymiana końcówek

  końcówki smiley light

  Pamiętajmy, że końcówki szczoteczki należy wymieniać minimum raz na 3 miesiące! Robimy to ze względów praktycznych, higienicznych i estetycznych.

  Po paru miesiącach korzystania włosie szczoteczki nie wygląda już tak dobrze i nie spełnia swojej funkcji. Zużyta końcówka nie będzie czyściła zębów w skuteczny sposób.

  Ponadto szczoteczka jest narażona na miliony bakterii, które osadzają się na jej główce. Dzieje się tak ze względu na wilgotne środowisko łazienki oraz umiejscawianie szczoteczki w niedalekiej odległości od toalety. Wymieniając końcówkę na nową żegnasz się z 10 milionami bakterii!

  W Naszej ofercie poza zestawami końcówek dopasowanymi do kolorów szczoteczki Smiley Light, znajdziesz również zestaw 4 końcówek w różnych kolorach!

  Dzięki temu łatwiej nauczyć dzieci, żeby wymieniały końcówki regularnie, ponieważ każdy kolor odpowiada 1 kwartałowi lub 1 porze roku.

  Z jakimi produktami połączyć szczoteczkę Smiley Light?

  sanitizer uv smiley

  Największą popularnością w Naszym sklepie cieszy się zestaw Smiley Light + Sanitizer UV.

  Sanitizer to niewielkie urządzenie, które dzięki promieniom UV dezynfekuje szczoteczkę i zabija znajdujące się na niej bakterie.

  Poza funkcją sterylizatora, stanowi również praktyczne etui do przechowywania szczoteczki w torebce lub plecaku.

  To zestaw, który gwarantuje zdrowy i biały uśmiech!

  5/5 - 6 ocen

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *